HAKKIMIZDA

Doğa Fashion Ailesi olarak modayı seviyor, yakından takip ediyor ve trendleri ürünlerimize yansıtıyoruz. Her stile uygun, her zevke hitap eden ürünlerimizle her sezon Doğa Fashion Kızlarının yüzünü güldürmeyi başarıyoruz. Türkiye’nin en sevilen kadın giyim markası olan Doğa Fashion, 2017 yılından beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Doğa Fashion, her zaman müşteri memnuniyetini ilk öncelik olarak kabul eder. Instagram ve Facebook hesaplarımızda bizleri takip eden takipçilerimizin ihtiyaçlarına her gün aynı öz veri ile cevap vermekteyiz.

Kaliteli ürün ve güvenli alışveriş ilkesi ile çıktığımız bu yolda müşteri portföyümüzü her geçen gün güçlendiriyoruz ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için özellikle internet sitemizin alt yapısını sürekli güncelliyoruz.

 

Güvenli Alışverişin Adresi

Web sitemizden yapacağınız tüm alışverişler 128 bit şifreleme sistemi ve SSL sertifikası ile güvence altındadır. Sadece sizin ve bankanız arasında gerçekleşen bir veri alışverişi sayesinde kişisel bilgileriniz her zaman güvendedir. dogafashion.com ’dan alışveriş yaparken kapıda ödeme, kredi kartı ve banka havalesi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.